Ons team

MC

Marie-Claire Van Hoecke

Zaakvoerder

Van opleiding sociaal assistente, is Marie-Claire van veel markten thuis. Na 18 jaar als ambtenaar werd zij in 1988 zelfstandig bankagent en verzekeringsmakelaar. Na een specialisatie in Vastgoedrecht in 2003, behaalde zij in 2010 het diploma van Advisor Personal Financial Planning (®EFPA).

Tel direct: 09-395 37 60
E-mail: marieclaire.vanhoecke@crelan.be

 

Nele Verhofstadt

Nele Verhofstadt

Zaakvoerder

Als Master in de Handelswetenschappen met specialiteit in Financiën, opende Nele in 2001 haar eigen kantoor op Heiende in Lokeren. Zij schoolde zich nog verder bij tot verzekeringsmakelaar en behaalde in 2009 het diploma van Advisor Personal Financial Planning (®EFPA).

Tel direct: 09-395 37 61
E-mail: nele.verhofstadt@crelan.be
of nele@ kantoor-verhofstadt.be

 

Katrien Verhofstadt

Katrien Verhofstadt

Zaakvoerder

Oorspronkelijk afgestudeerd als Germanist. Na een ommetje als marketingmanager ging Katrien aan de slag in het familiebedrijf. Samen met moeder Marie-Claire en zus Nele werkt Katrien verder aan een uitstekende dienstverlening voor het cliënteel.

Tel direct: 09-395 37 62
E-mail: katrien.verhofstadt@crelan.be
of katrien@ kantoor-verhofstadt.be

 

Nancy Raes

Nancy Raes

Relatiebeheerder kredieten

Tel direct: 09-395 37 63
E-mail: nancy.raes@crelan.be

 

 

 

Leen Dierick

Leen Dierick

Relatiebeheerder dagelijks bankieren en onthaal

Tel direct: 09-395 37 64
E-mail: magdalena.dierick@crelan.be

 

 

 

Elien Wanzeele

Elien Wanzeele

Relatiebeheerder beleggingen

Tel direct: 09-395 37 66
E-mail: elien.wanzeele@crelan.be

 

 

 

Rebecca Van Hul

Rebecca Van Hul

Relatiebeheerder verzekeringen

Tel direct: 09-395 37 67
E-mail: rebecca@kantoor-verhofstadt.be

 

 

 

Kevin De Moor

Kevin De Moor

Relatiebeheerder dagelijks bankieren en planning beleggingen

Tel direct: 09-395 37 68
E-mail: kevin.demoor@crelan.be

 

 

 

 

Laura De Veene

Relatiebeheerder verzekeringen

Tel direct:
E-mail: laura@kantoor-verhofstadt.be

 

 

Silvie Rayée

Relatiebeheerder dagelijks bankieren en onthaal

Tel direct:
E-mail: silvie.rayee@crelan.be

 

 

   
Crelan-Online.be | Disclaimer | Card Stop | AssurMifid | Privacy