Over ons - Kantoor Verhofstadt

Onze visie

Respect

U bent geen nummer. Bij ons geen stoelendans maar rekenschap van ons advies. Zo werken wij duurzaam samen op lange termijn.

Gezond verstand

Onze adviezen vertrekken vanuit een nuchtere kijk op wat u nodig heeft en worden uitgewerkt in duidelijke oplossingen.

Dialoog

Luisteren naar u en overleggen met u is de start van onze samenwerking. Zo stellen wij een plan op om uw dromen te bereiken en te beschermen wat u dierbaar is.

Vertrouwen

U kunt op ons vertrouwen dat wij uw belangen altijd vooropstellen. Met vakkennis, eerlijkheid en enthousiasme.

Team

Een team met verschillende specialisaties en één doel: elke dag het beste geven omdat onze klanten dat verdienen.

Marie-Claire Van Hoecke

Bestuurder

09-395 37 60

marieclaire.vanhoecke@crelan.be

Nancy Raes

Leningen en kredieten

09-395 37 63

nancy.raes@crelan.be

Leen Dierick

Dagelijks bankieren en onthaal

09-395 37 64

magdalena.dierick@crelan.be
leen@kantoor-verhofstadt.be

Silvie Rayée

Dagelijks bankieren en onthaal

09-395 37 69

silvie.rayee@crelan.be
silvie@kantoor-verhofstadt.be

Lynn Vandenberghe

Dagelijks bankieren en onthaal

09-395 37 65

lynn.vandenberghe@crelan.be
lynn@kantoor-verhofstadt.be

Sara Van den Bossche

Verzekeringen

09-395 37 66

sara@kantoor-verhofstadt.be

Word jij onze nieuwe relatiebeheerder verzekeringen? Kijk snel bij jobs!

Open icon
Close icon

Contact

Gentse Steenweg 8,
9160 Lokeren
09 339 08 08

Bank: lokeren.gentsesteenweg@crelan.be
Verzekeringen: info@kantoor-verhofstadt.be

Openingsuren

Ma:8u30 – 12u30   13u30 – 16u30
Di:8u30 – 12u30   16u00 – 18u00
Wo:8u30 – 12u30   op afspraak
Do:8u30 – 12u30   13u30 – 16u30
Vr:8u30 – 12u30   13u30 – 16u30
Za:9u00 – 12u00 (niet in juli en augustus)

Nieuwsbrief

Maximaal 1 keer per maand relevante info in uw mailbox.